Bezpłatny katalog firm, darmowa baza firm

  • de
  • gb
  • ru
 
 
 
 

Szukasz wykonawcy, chcesz zlecić pracę?   

Dodaj bezpłatnie zlecenie, a my poszukamy wykonawców.
Wypełnij formularz poniżej:

Nazwa:

Email:

Telefon:


Treść zlecenia:


O nas

Darmowy katalog firm

Dzięki naszym rozwiązaniom przedsiębiorcy skutecznie powiększają grono swoich klientów.

Nasze rozwiązania informatyczne wspierają w wielu obszarach działania. Oferujemy następujące serwisy internetowe:

  • - katalog i wyszukiwarka przedsiębiorstw, który w sposób „naturalny” pojawia się na wysokich pozycjach w znanych wyszukiwarkach internetowych: www.katalog-firmy.net

  • - serwis informujący o przetargach: www.obejma.pl

  • - portal ułatwiający przedsiębiorcom wybór biura księgowego: www.sumiennyksiegowy.pl

  • - giełda linków internetowych: www.odnosnik.pl

W ofercie mamy również oprogramowanie do zarządzania firmą typu desktop – więcej na www.lean-soft.com oraz www.lean-qs.com.

Działamy według jasno określonych wartości: poświęcenie i profesjonalizm. Naszą misją jest zadowolenie naszych klientów i osiąganie dla nich jak najlepszych wyników.


Bezpłatny katalog firm dzięki, któremu znajdziesz wykonawcę lub wypromujesz swoją Firmę. Darmowa baza firm.

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Jacek Suski i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://katalog-firmy.net/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę