Bezpłatny katalog firm, darmowa baza firm

 • de
 • gb
 • ru
 
 
 
 
Strona główna > Bazy danych > Sumiennyksiegowy.pl

Szukasz wykonawcy, chcesz zlecić pracę?   

Dodaj bezpłatnie zlecenie, a my poszukamy wykonawców.
Wypełnij formularz poniżej:

Nazwa:

Email:

Telefon:


Treść zlecenia:


Sumiennyksiegowy.pl
Hoštalkovy 78 794 01 Krnov
(32) 4310850 info@Lean-soft.com

Sumiennyksiegowy.pl

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Napisz do firmy:
  Administratorem danych osobowych jest Jacek Suski i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Bazy danych

Adres i dane kontaktowe:

794 01 Krnov, Hoštalkovy 78,
cała polska

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://sumiennyksiegowy.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Jak wybrać biuro rachunkowe? Czego oczekują przedsiębiorcy? Niezależnie od tego czy potrzebna jest samodzielna księgowa, kancelaria podatkowa czy biuro rachunkowe, opinie są ważnym czynnikiem którym kierują się przedsiębiorcy wybierając w sieci księgowość dla firmy. Już 82% klientów szuka księgowych na stronach WWW. Niestety częstym   wyborem   jest   wówczas księgowość internetowa, bywa że ze szkodą dla firmy - klienta. Dlaczego? Księgowość online, statystycznie zdobywa wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania niż pojedyncze tradycyjne biura rachunkowe determinując tym samym poziom wiedzy i zachowania klientów. Aby umożliwić im uczciwy wybór, powstała Wyszukiwarka Biur  Rachunkowych  SumiennyKsiegowy.pl. Łączy ona księgowych z przedsiębiorcami zapewniając im łatwy, wygodny i bezpośredni kontakt. Umożliwia również przedsiębiorcy wybór księgowego kierując się m.in. takimi cechami jak: zakres oferty, opinie, cennik, certyfikaty, ubezpieczenie OC biura rachunkowego i inne.

Zespół SumiennyKsiegowy.pl koncentruje się jednocześnie na utrzymaniu wysokich pozycji w witrynach takich jak Bing, Google itp. przenosząc je na profile z czego korzysta każda zrzeszona księgowa.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Jacek Suski i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://katalog-firmy.net/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę