Firmy w katalogu 27064

Wizytówka firmy

DS Auto Sp. z o.o.

Informacje

DS Auto Sp. z o.o. ul. szymanowskiego 2
32-500 Chrzanów
woj. małopolskie
Oferta dla:

Lokalizacja

Opis

 

Skup katalizatorów-Ds auto Chrzanów
DS AUTO Chrzanów-Skup katalizatorów
 www.katalizatorychrzanow.pl
DS AUTO Chrzanów jest firmą zajmującą się skupem katalizatorów, filtrów cząstek stałych oraz akumulatorów. Z roku na rok rośnie ilość zadowolonych klientów korzystających z świadczonych przez nią usług. Dlaczego? DS Auto dzięki ogromnemu doświadczeniu i w wysoce wyspecjalizowanemu personelowi oraz odpowiednim maszyną świadczone przez firmę usługi stoją na najwyższym poziomie.
Dlaczego warto korzystać z usług firmy DS Auto Chrzanów?
Podchodząc do tematu z punktu widzenia klienta warto wybrać firmę DS Auto Chrzanów, ponieważ proces oddania zużytego katalizatora, filtra cząstek stałych bądź akumulatora trwa bardzo krótko, dzięki ogromnemu doświadczeniu i opracowaniu procesu technologicznego do perfekcji – firma jest wstanie realizować przyjęcie około 100 sztuk na godzinę! Dodatkowo pamiętajmy, że zapłatę za oddane elementy otrzymamy od ręki. Co więcej firma oferuje możliwość sprzedaży katalizatorów, filtra cząstek stałych bądź akumulatorów w formie on-line – nie wychodząc z domu, mając gwarancje otrzymania ceny na dzień wyceny, a nie na dzień sprzedaży jak spotykane jest w innych skupach.
Gwarancja najlepszej ceny
Decydując się na współprace z firmą DS Auto Chrzanów zapewniamy sobie najlepsza cenę dostępna w skupie. Dlaczego? Ponieważ firma DS Auto Chrzanów jest bezpośrednim odbiorcą elementów, przez co omijamy pośredników.
Co z dokumentami niezbędnymi do przeprowadzania transakcji?
Firma DS Auto służy pomocą prawną przy wypełnianiu i kompletowaniu niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia transakcji. W przypadku sprzedaży katalizatorów przez firmę otrzymujemy: fakturę VAT (odwrotne obciążenie), raport z kalkulacji (waga oraz cena jednostkowa za kilogram), kalkulacja (lista dostarczonych sztuk z aktualna ceną jednostkową za kilogram), kartę przyjęcia towaru oraz potwierdzenie dokonania przelewu natychmiastowego. W przypadku sprzedaży elementów przez osobę fizyczną formalności zostały ograniczone do minimum, przez co wymagany jest dowód osobisty, a na miejscu sporządzona jest umowa kupna/sprzedaży. Co najważniejsze w przypadku przekroczenia kwoty 1000 złotych podatek PCC odprowadza firma DS Auto.
Czy firma DS Auto działa legalnie?
Firma DS Auto Chrzanów posiada wszystkie niezbędne dokumenty stając się tym samym partnerem godnym zaufania. W skład tych dokumentów wchodzą zezwolenia na zakup, magazynowanie, segregowanie oraz transport – podczas sprzedaży wypisane zostają karty przekazania odpadów R4, R8, R12 zgodnie z obowiązująca ustawą.
Gdzie działa firma DS Auto?
Firma DS Auto działa praktycznie wszędzie- jest wstanie odebrać katalizatory/ filtry cząstek stałych / akumulatory praktycznie z każdego miejsca. Co więcej firma może pochwalić się bardzo długa listą współpracowników, dzięki czemu czas oczekiwania na odbiór jest bardzo krótki.
To właśnie wszystkie te czynniki sprawiły, że firma DS Auto Chrzanów stała się liderem skupu katalizatorów, filtrów cząstek stałych oraz akumulatorów. Jeżeli chcesz w szybki i bezproblemowy sposób pozbyć się zużytych części układu wydechowego zdecyduj się na skontaktowaniem się z firma DS Auto Chrzanów, która szybko i bezproblemowo odkupi poszczególne elementy.

Skup katalizatorów-Ds auto Chrzanów
DS AUTO Chrzanów-Skup katalizatorów www.katalizatorychrzanow.pl

DS AUTO Chrzanów to firma zajmująca się skupem katalizatorów, filtrów cząstek stałych oraz akumulatorów. DS Auto posiada doświadczenie i wyspecjalizowany personel oraz odpowiednie maszyny. DS Auto Chrzanów. U nas proces oddania zużytego katalizatora, filtra cząstek stałych bądź akumulatora trwa bardzo krótko, dzięki opracowaniu procesu technologicznego. Firma oferuje możliwość sprzedaży katalizatorów, filtra cząstek stałych bądź akumulatorów. Gwarancja najlepszej ceny. Decydując się na współprace z firmą DS Auto Chrzanów zapewniamy sobie najlepsza cenę dostępna w skupie.  W przypadku sprzedaży katalizatorów przez firmę otrzymujemy: fakturę VAT, raport z kalkulacji, kalkulację, kartę przyjęcia towaru oraz potwierdzenie przelewu.  

Firma DS Auto działa wszędzie - istnieje mozliwość odebrania katalizatorów i akumulatorów praktycznie z każdego miejsca. Firma może pochwalić się długa listą współpracowników, dzięki czemu czas oczekiwania na odbiór jest bardzo krótki. To właśnie wszystko sprawiło, że firma DS Auto Chrzanów jest liderem skupu katalizatorów, filtrów cząstek stałych oraz akumulatorów. Jeżeli chcesz w sprawny i bezproblemowy sposób pozbyć się zużytych części układu wydechowego zdecyduj się na kontakt z firma DS Auto Chrzanów.

Kategorie


Galeria

Firmy © 2018 All rights reserved
Katalog-firmy.net
Ładowanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »