Seo

katalog firm bluen

Baza firm

By GD

W naszym katalogu firm przedsiębiorcy mają sposobność utworzenia wizytówki swojej Firmy i zaprezentowania się w nowoczesnym spisie firm, co zwiększa uwagę przyszłych Klientów, zainteresowanie firmą lub zwiększeniem popytu na oferowaną usługę. Mają ułatwione zadanie zyskania klientów przez możliwość informowania o produktach, świadczonych usługach, czy promocjach i wyprzedażach.

Jeśli zostawiłeś komentarz na blogu to z pewnością zauważyłeś, że na końcu Twojego komentarza wyświetla się link do  ostatniego wpisu na Twoim blogu. Powoduje to darmowa wtyczka Wordpresowska CommentLuv. Jej zalety są spore i nie ograniczają się tylko do wyświetlania tytułu ostatniego wpisu. Choć już ten sam element wpływa na większą ekspozycję twojego bloga na innej stronie i im ciekawszy masz tytuł, tym większe prawdopodobieństwo kliknięć.

W dniu dzisiejszym publikuję listę polskich blogów CommentLuv. Dla przypomnienia, CommentLuv to dodatek, który zwiększa aktywność czytelników. Osoba która zdecyduje się na pozostawienie komentarza otrzymuje bonus w postaci dodatkowego odnośnika prowadzącego do jednego ze swoich wpisów. Adresy na liście posegregowane są w sposób losowy. Na chwilę obecną nie będzie podziału na tematykę ale to może się szybko zmienić. Zestawienie co pewien czas będzie aktualizowane.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie cz.3

By GD

Warto poszperać w Internecie, by zdobyć trochę przydatnych informacji. Przykładem jest, jak można wykorzystać katalogi stron i katalogi firm. Katalogi to doskonałe narzędzia promujące w sieci.
Katalogi zazwyczaj podzielone są kategorie oraz podkategorie, co sprawia, że potencjalny klient znajdzie firmę. W katalogach znajduje się wyszukiwarka firm z danymi o firmie (strona www, zdjęcia, logo, opis, słowa kluczowe i mapka docelowa).