O firmie

Katalog-firmy.net to ceniona na rynku baza firm, pretendująca do jednej z najskuteczniejszych wyszukiwarek firmowych.

Wyszukiwanie informacji o poszczególnych firmach umieszczonych w naszym katalogu odbywa się w sposób szybki i skuteczny dla użytkownika. Stosujemy nowoczesne technologie. Stosujemy innowacyjne rozwiązanie umożliwiające Klientom umieszczenie szczegółowej i konkretnej informacji o firmie, dzięki funkcjonalnym wizytówkom.

U nas wypromujesz własna Firmę w sposób solidny i efektywny. Podniesiesz tym samym w sprawny sposób odwiedziny Twojej strony, co wpłynie na liczbę sprzedawanych towarów czy usług.

W wizytówce firmowej powinno się dodać nazwę i dane kontaktowe Firmy, opis wykonywanej działalności, produkty oraz słowa kluczowe działalności, lokalizację na mapie oraz zdjęcia, logo i adres strony www. Dodatkowo polecamy zamieszczenie linka video YouTube. Można zintegrować wizytówkę z serwisami społecznościowymi: Facebook, Google+, Twitter. Wpisy Premium nie zawierają reklam. Istnieje możliwość dodania linków do strony w treści opisu Firmy. Udostępniamy statystyki odwiedzin gości na wizytówce Firmy. Dodatkowo wpis posiada aktywny link adresu e-mail. Wpis jest automatycznie pozycjonowany i promowany w najważniejszych wyszukiwarkach. W trakcie trwania abonamentu można aktualizować dane wpisu.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. W razie wątpliwości, pytań lub sugestii prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.
Postaramy się o dynamiczny wzrost odwiedzin Państwa strony firmowej, dzięki strategicznej współpracy partnerskiej ze znanymi portalami internetowymi. Buduj swoją markę, zdobądź zaufanie klientów.

Zapraszamy: Baza firm