Biznes

Po raz kolejny Matt zdecydował się na nagranie poświęcone wpisom gościnnym. Moim zdaniem świadczy to wyraźnie o tym, że temat nie jest wcale tak mało ważny, jakby to się mogło niektórym osobom wydawać; a sama idea guest bloggingu przekroczyła – jak to mogliśmy obserwować niejednokrotnie – granicę, po przekroczeniu której Google zaczyna bardziej interesować się danym tematem.
Jak to z reguły bywa – wraz z coraz większym zainteresowaniem danym sposobem zdobywania linków – coś

Katalog firm

Czy surfując po necie jesteśmy znudzeni przeglądaniem tych samych serwisów i portali internetowych, które nie proponują nam nic oryginalnego. Bez wątpienia chcielibyśmy znaleźć miejsce, gdzie zamieszczane są pasjonujące i pouczające artykuły.
Niewątpliwie dobrym sposobem na ich odnalezienie jest wizyta na dobrym internetowym blogu.

Kiedy najlepiej opublikować post na Facebooku oraz na Twitterze? Jaka treść najbardziej angażuje użytkowników i zachęca do interakcji? Pisać krótkie czy długie wiadomości? Jakie czynniki wpływają na większe zaangażowanie użytkowników w twój post? Oto 7 wskazówek, warto przetestować je na własnym fanpejdżu. Przetestuj wskazówki i podziel się rezultatem – feedback po dokonaniu testów – mile widziany.